KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13565004
nr 1356 5004
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 89/150, Haskel 151. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 50x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:29:39
150 kr
250 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander